Квітень 2024
« Бер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-04-19.

17-20 жовтня 2023 року у м. Київ проходив тренінг під назвою «ВИ В ЕТЕРІ», участь в якому взяли керівники громад із Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської,Чернігівської,Тернопільської, Чернівецької та Харківської областей.
Два дні плідної роботи провели начальники Каховської, Асканія-Нова, Присиваської та Тавричанської військових адміністрацій з медіатренеркою та фахівчинею в галузі телебачення Любов СОРОКІНОЮ.

Практика публічних комунікацій, прикладна риторика, нюанси телевізійної кухні, секрети успішного промовця, поради від фахівця щодо комунікацій з журналістами – на ці та інші питання були отримані поради на навчанні та під час спілкування.

Також паралельно тренінгу відбулась зустріч Президентки міжнародної організації Global Communities Керрі ХЕССЛЕР-РАДЕЛЕТ, яка перебувала з візитом в Україні, із очільниками громад та місцевих військових адміністрацій відповідних областей.
Під час зустрічі пані Керрі розповіла про роботу організації в Україні, а саме: про підтримку малого та середнього бізнесу, надання гуманітарної допомоги та посилення місцевого самоврядування через програми PEARL, CLEAR та DOBRE.

Зустріч була побудована на обговоренні міжнародної допомоги, взаємопідтримки та подоланні нових викликів, з якими стикаються деокуповані та прифронтові громади.