Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-19.

Участь в нараді взяли ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, аграрно-економічного університету – Юрій Кирилов, національного технічного університету – Олена Чепелюк та державної морської академії – Василь Чернявський.

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін подякував викладачам, котрі торік організовували освітній процес, евакуюючись до більш безпечних регіонів. Однак, були й випадки, коли деякі погодились на злочинну співпрацю з окупантами. Тому він наголосив, що надалі варто уважно ставитися до кадрів і не допускати мовчазного толерування проросійських поглядів тих людей, які вчать наших дітей.

З ректорами говорили про важливі аспекти подальшого функціонування херсонських вищих навчальних закладів і повернення їх до Херсона для повноцінної роботи.

Нині через російське вторгнення та постійні ворожі обстріли двері університетів тимчасово зачинені, студенти змушені вчитися дистанційно.

“Я глибоко переконаний, що виші Херсона повинні “жити” та працювати далі. Ми маємо дбати про повернення наших дітей з-за кордону. У них має бути бажання повернутись додому, здобути якісну українську вищу освіту і відновлювати країну”, – зазначив Олександр Прокудін.

Також обговорили й питання вступу до вищих навчальних закладів Херсона абітурієнтів, котрі проживають на тимчасово окупованих територіях. Зараз діти потайки готуються до вступної кампанії, а тому вони заслуговують одержати якісну українську освіту.