Сьогодні в районної державної адміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Головував на засіданні завідувач сектору містобудування та архітектури Даниленко Ігор Анатолійович. На розгляд консультативно-дорадчого органу винесено питання затвердження детального плану території для розміщення, будівництва та експлуатації будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ, організацій та будівництва ПЛ-35 кВ, орієнтовною площею 100,0 га за межами села Василівка Каховського району. Взагалі вітроенергетична станція складатиметься із 10 вітроенергетичних установок потужністю 2,0 МВт кожна та підстанції збору потужності. Умови території для їх розміщення більш, ніж сприятливі. Розміщення об’єктів передбачається  на землях Любимівської селищної ради, що знаходяться у приватній власності. На сьогодні існуюча категорія всіх земель- сільськогосподарського призначення. Проектом землеустрою передбачено зміну категорії землі на землі транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Будівництво об’єкта дозволить використовувати енергію вітрів для вироблення електроенергії, яка може бути спрямована на потреби сільськогосподарського виробництва та побутові потреби прилеглих населених пунктів.  При будівництві, сервісному обслуговуванні ВЕС та інженерних мереж з’являться нові робочі місця для місцевого населення, що посприяє розвитку економіки району. Містобудівна документація детально розглянута членами ради та детальний план території, розташованої за межами населеного пункту буде затверджений райдержадміністрацією у встановлені строки.

Календар
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Анонси подій

 • Місячник благоустрою

  З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  Погода
  StatPress
  Visits today: 26