Сьогодні в районної державної адміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Головував на засіданні завідувач сектору містобудування та архітектури Даниленко Ігор Анатолійович. На розгляд консультативно-дорадчого органу винесено питання затвердження детального плану території для розміщення, будівництва та експлуатації будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ, організацій та будівництва ПЛ-35 кВ, орієнтовною площею 100,0 га за межами села Василівка Каховського району. Взагалі вітроенергетична станція складатиметься із 10 вітроенергетичних установок потужністю 2,0 МВт кожна та підстанції збору потужності. Умови території для їх розміщення більш, ніж сприятливі. Розміщення об’єктів передбачається  на землях Любимівської селищної ради, що знаходяться у приватній власності. На сьогодні існуюча категорія всіх земель- сільськогосподарського призначення. Проектом землеустрою передбачено зміну категорії землі на землі транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Будівництво об’єкта дозволить використовувати енергію вітрів для вироблення електроенергії, яка може бути спрямована на потреби сільськогосподарського виробництва та побутові потреби прилеглих населених пунктів.  При будівництві, сервісному обслуговуванні ВЕС та інженерних мереж з’являться нові робочі місця для місцевого населення, що посприяє розвитку економіки району. Містобудівна документація детально розглянута членами ради та детальний план території, розташованої за межами населеного пункту буде затверджений райдержадміністрацією у встановлені строки.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.