Жнива, які активно тривають в області, вже принесли вагомий результат – на тиждень раніше, ніж минулого року намолочено перший мільйон тонн ранніх зернових із 55% від загальної площі, що підлягає збиранню. На даний момент середня врожайність становить 28,4 ц з га. Найбільших показників по намолоту ранніх зернових досягли сільгоспвиробники Новотроїцького та Голопристанського районів.

«Сьогодні, коли тисячі наших земляків змушені захищати рідну землю від агресора, аграрії, зокрема комбайнери, трактористи, агрономи, механізатори – завзято працюють у тилу над забезпеченням і зміцненням продовольчої безпеки держави, яка завжди була однією з вагомих складових національної. Самовідданою працею аграрії вкотре засвідчили, що наша область по праву займає гідне місце серед провідних агропромислових регіонів України. Глибока шана працьовитим рукам, що не знають втоми!», – привітав хліборобів Херсонщини голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА

25 липня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним