Відбувся обласний форум з питань захисту прав дітей, присвячений Дню усиновлення та реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України»

Керівництвом області приділяється особлива увага підтримці усиновлення. Так, напередодні Дня усиновлення та з метою реалізації в регіоні завдань Президента України щодо  профілактики соціального сирітства, розвитку національного усиновлення та сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, було проведено обласний форум з питань захисту прав дітей за участю заступника голови облдержадміністрації Михайла Мельника.

У приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша зібралося чимало гостей. Серед них і прийомні батьки, і всиновлені діти, і працівники служб у справах дітей та різних благодійних і громадських організацій.

Михайло Мельник висловив щиру подяку усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу та всім небайдужим людям, а також привітав дітей, які знайшли щастя у нових люблячих родинах.

«З кожним роком збільшується кількість влаштованих до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Нині ми можемо сказати: у Таврійському краї немає чужих дітей», – сказав Михайло Мельник під час свого виступуМатері та батьки прийомних дітей, батьки-вихователі будинків сімейного типу були нагороджені Подякою голови обласної державної адміністрації, а також отримали цінні подарунки і квіти.

Вересень 2018
« Сер

• Засідання

18 вересня 2018 року о 16 годині в кабінеті голови районної державної адміністрації відбудеться засідання громадської ради на якому обговорюватимуться питання впровадження реформ на містах. Запрошуємо усіх бажаючих