Сьогодні, 09 січня, у Херсоні відбувся другий фестиваль театрально-вертепного дійства та колядницьких груп «Різдвяний дзвін».

Мистецька подія, яку організували Херсонський обласний палац культури за підтримки обласної державної адміністрації, пройшла у фойє кіно-концертного залу “Ювілейний”.

Цьогоріч продемонструвати співочу, акторську майстерність та прославити народження Ісуса Христа щирою колядкою виявили бажання майже 20 колективів з різних населених пунктів Херсонщини.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Обласного Палацу культури Світлана Іванова. Вона  побажала всім добра, злагоди, миру у домівках, доброго здоров`я та щедрих Божих благословень.

Колективи виступили з колядами, вертепом, народними піснями, стилізованими до різдвяної обрядовості, щедрівками та віншуваннями, а ще – з гарним настроєм та щирою гостинністю.

«Різдвяний дзвін» пройшов яскраво і незабутньо. По завершенні фестивалю колядницькі гурти були нагороджені дипломами.

Січень 2019
« Гру