Згідно Указу Президента України в десятьох прикордонних з Російською Федерацією областях України введений воєнний стан.

У зв’язку з цим посилено охорону та оборону важливих стратегічних об’єктів на території Херсонської області, як то: об’єктів державного значення, гідротехнічних споруд, мостів, транспортних вузлів, адміністративних будівель тощо. Виконання таких  завдань покладається на  підрозділи територіальної оборони.

У відповідності до Стратегічного плану застосування Збройних Сил України, з метою відпрацювання тактичних навчань сил територіальної оборони, підготовки особового складу підрозділів до виконання своїх завдань триває цикл полігонних тактичних навчань з  військовозобов’язаними. Звертаємо увагу, що це – не мобілізація і не призов. Це – позапланові навчання.

У вересні поточного року більше 2000 мешканців Херсону та Херсонської області вже брали участь в аналогічних навчаннях з розгортання бригади територіальної оборони та виконання завдань в її складі. Ось і зараз, ті, хто вже має досвід, закріплять свої навички у виконанні функціональних обов’язків, нададуть допомогу новачкам та разом з ними пройдуть елементи бойового злагодження підрозділів.

Термін проведення тактичних навчань – 10 діб, після яких учасники повернуться до своїх домівок та родин. Але якщо хтось відчує в собі зростання почуття патріотизму, національної свідомості, відповідальності за майбутнє держави, потяг до військової романтики – він матиме можливість безпосередньо під час проходження зборів або після їх закінчення укласти контракт на проходження військової служби за контрактом чи у військовому резерві.

Для підвищення мотивації до участі в тактичних навчаннях повідомляємо, що під час них військовозобов’язані забезпечуються безкоштовно за рахунок держави військовою формою одягу, харчуванням та розміщенням, а також медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України.

ГАРАНТУЄТЬСЯ: збереження робочого місця;

КОМПЕНСУЄТЬСЯ: середньомісячна заробітна плата (для працюючих) за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини та у зворотному напрямку (за потреби);

ВИПЛАЧУЄТЬСЯ (залежно від працевлаштованості, наявності укладеного контракту та категорії особового складу): грошова винагорода за 10 діб підготовки –  в сумі до 1611,12 грн.

ЗАХИСТИМО СВІЙ ДІМ – ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ