Сьогодні під час прес-конференції голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва його заступник Андрій Балонь розповів представникам ЗМІ про досягнення та плани розвитку медичної галузі в області.

Так, він зазначив, що Постановою Кабінету міністрів України Херсонській області затверджено майже 125 млн грн на реалізацію проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості; придбання медичного обладнання, устаткування та засобів; розвиток телекомунікаційної інфраструктури; забезпечення службовим житлом та службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості тощо.

«На сьогодні в області функціонує 165 лікарських амбулаторій, з яких 124 розташовані у сільській місцевості – 73 амбулаторії в орендованих приміщеннях. Відповідно до проведеної інвентаризації всього необхідно побудувати 85 лікарських амбулаторій та здійснити капітальний ремонт у   39 лікарських амбулаторіях», – наголосив Андрій Балонь.

Також він повідомив, що у сільській місцевості функціонує 348 фельдшерсько-акушерських пунктів, з яких 200 розташовані в орендованих приміщеннях та у 4 населених пунктах з населенням більше 300 осіб, взагалі відсутні. Відповідно до проведеної інвентаризації всього необхідно побудувати 204 фельдшерсько-акушерські пункти та здійснити капітальний ремонт у 42 таких закладах.

Січень 2018
    « Гру