У зв’язку із закінченням у березні 2019 року терміну повноважень діючої Громадської ради при районній державній адміністрації та з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконаної влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, в Каховському районі розпочато процедуру формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

З метою належної організації процесу створено ініціативну групу по підготовці та проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради у кількості 5 осіб до складу якої увійшли представники діючої громадської ради, органів влади та засобів масової інформації.

До ініціативної групи увійшли: Вакулич Ольга (заступник голови райдержадміністрації), Бальошенко Інна (головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації), Жиленко В’ячеслав (кореспондент газети «Каховські новини»), Мєшков Костянтин (керівник Каховського районного товариства воїнів-інтернаціоналістів), Назарук Олександр (голова  Всеукраїнської громадської організації «Кордон»).Робота ініціативної групи направлена на проведення широкої інформаційної кампанії задля інформування громадськості про наміри формування нового складу громадської ради.

На першому засіданні ініціативної групи визначено голову та секретаря групи, дату проведення зборів, розглянуто ряд організаційних питань з підготовки та проведення зборів, обговорено план роботи та план інформаційної кампанії, зміст повідомлення про проведення зборів, формат заяви та додатків до заяви від інститутів громадянського суспільства на участь в установчих зборах.

Слід зазначити, що до громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариства і установ, легалізованих відповідно до законодавства України  не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Районна державна адміністрація запрошує до громадської ради  людей з активною громадською позицією, яким не байдужа доля держави і району зокрема, готових до конструктивного діалогу та активної діяльності задля добробуту людей.  Сьогодні значна роль громадянського суспільства полягає  в розбудові міцної та заможної української держави, об’єднані зусиль влади та громади для проведення необхідних реформ в Україні.

Отже, становчі збори відбудуться 14 березня 2019 року. Прийом документів розпочнеться з 11 лютого та триватиме до 04 березня 2019 року включно.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКУ РАДУ для участі в установчих зборах необхідно буде подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– РІШЕННЯ керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– БІОРГАФІЧНА ДОВІДКА делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують ЛЕГАЛІЗАЦІЮ інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх ДВОХ років

Громадська рада при районній державній адміністрації формується відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»зі змінами.

Січень 2019
« Гру