Червень 2022
« Тра
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-06-27.

На Каховщині продовжується цьогорічна операція «Урожай», під час проведення якої фахівці податкової інспекції проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, основним видом діяльності яких є вирощування продукції сільськогосподарського призначення.

Днями начальниця Каховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Людмила Яремчук спільно зі спеціалістами податкового відомства здійснили виїзд до Зеленопідської об’єднаної територіальної громади. Протягом дня вони завітали до чотирьох агровиробників.

Під час візиту на сільськогосподарських угіддях виявлено 130 найманих працівників без офіційного працевлаштування або укладання договорів цивільно-правового характеру та сплати відповідних податків. Всі вони були залучені до збору цибулі. Податківці провели з порушниками роз’яснювальну роботу щодо необхідності легального оформлення трудових відносин з «найманцями» на період літніх польових робіт.

Приємно констатувати той факт, що один з аграріїв, який виявився платником податків за неосновним місцем обліку, відразу погодився не тільки офіційно оформити робітників, а й сплатити відповідні податки до місцевого бюджету Зеленопідської ОТГ. До того ж фермер сплатив податки до місцевої скарбниці в той же день.

Завдяки проведеній просвітницькій роботі до податкової інспекції вже подані повідомлення про прийняття працівників на роботу, а 130 найманих працівників отримали легальні робочі місця, адже бізнесмени оформили з ними трудові договори. Робота в даному напрямку триватиме й надалі.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній