Компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання АПК, за рахунок державних коштів, за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Відповідно до розподілу бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік для фінансової підтримки, обсяг бюджетних призначень для Херсонської області становить 2,63 млн грн.

Довідково: у 2017 році обласна профільна комісія розглянула від 39 підприємств 58 заявок для отримання державної допомоги та відповідні документи, що додаються до них. Офіційними рішеннями Комісії  36 підприємств включено до Реєстру позичальників, які мають право на компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами і відповідними кредитними угодами (54). При цьому загальна сума призначеної агропідприємствам Херсонщини компенсації склала понад 7,7 млн грн.

Крім того, у 2017 році Комісія обґрунтовано відмовила чотирьом агропідприємствам в наданні державної підтримки через невідповідність поданих заявок загально визначеним умовам.

Претенденти несуть повну відповідальність за достовірність поданої інформації. У разі встановлення контролюючими органами факту незаконного отримання бюджетних коштів припиняється надання позичальнику компенсації з моменту встановлення такого факту та протягом наступного бюджетного періоду. При цьому незаконно отримані суми коштів повертаються до державного бюджету.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих