4 листопада на 34-му році пішла з життя Катерина Вікторівна Гандзюк.

Катерина Вікторівна Гандзюк – була депутатом Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської міської ради VI скликання, в.о. керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, радницею херсонського міського голови, співзасновницею Агенції громадянської журналістики «МОСТ» та сайту most.ks.ua. Під час своєї журналістської діяльності Катерина викривала проблеми місцевої політики. Активна учасниця Євромайдану в Херсоні. Працювала помічником з питань правового захисту Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Херсонській області.

31 липня невідомий облив Катерину Гандзюк сірчаною кислотою неподалік від її будинку. Жінку госпіталізували у реанімацію обласної лікарні, вона отримала понад 30% опіків тіла.

Наразі ведеться слідство. Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що справу скоро буде завершено, встановлені виконавці постануть перед судом.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійної, поділяємо їх горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто її знав, любив і поважав.

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ