З 29 по 31 серпня 2013 року у місті Каховка на честь святкування 1025-ліття хрещення Київської Русі за ініціативи народного депутата України Михайла Опанащенка пройшов музичний фестиваль «Музика нас з’єднала».

Протягом триденного марафону святкування жителів та гостей міста радували своїми виступами як вітчизняні, так і зарубіжні артисти. Насичена щоденна програма з масою спортивних змагань, байк-шоу, конкурсу «караоке на майдані», багатирського багатоборства, вітрильною регатою та цілою низкою  інших розважальних заходів.

Музичний фестиваль відвідав голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, якого зустрічали на каховській землі народний депутат України Михайло Опанащенко, голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. та міський голова В.П. Карасевич.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк підкреслив, що організація фестивалю має велике значення для розширення культурних, туристичних,  інформаційних та ділових зв’язків за допомогою засобів творчого спілкування між регіонами України та популяризації спорту, збереження і осучаснення культурної пісенної спадщини українського народу.

• Запрошуємо на урочистості

24 листопада о 10.00 в районному будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства із врученням найкращим працівникам сфери почесних грамот і подяк голови РДА.

Листопад 2017
    « Жов