З кожним роком міцніють дружні шефські зв’язки між трудівниками Каховського району та військовими моряками ВМС України. Традиційно, в день святкування Дня флоту України  до Академії військово-морських сил імені П.С. Нахімова завітала делегація Каховського району у складі голови районної державної адміністрації Сторчака В.П., голови районної ради Крупіна М.П., начальника УГКМК, депутата обласної ради Ващенка Ю.І., заступника директора ДПДГ «Асканійське», депутата районної ради Найдьонова В.Г. та Менисенка В.В.

Володимир Сторчак передав курсантам і професорсько- викладацькому складу академії щирі та теплі слова привітань від мешканців Каховщини і вручив її керівнику, капітану I рангу О.Л.Неїжпапі п’ять телевізорів. Делегація ознайомилась з організацією навчання і побуту майбутніх морських офіцерів.

Велике емоційне враження на каховчан справила екскурсія до музею 35-ої героїчної батарей.

Севастопольці свято бережуть пам’ять про мужніх захисників міста. Учасником оборони Севастополя був і каховчанин Я. Гашенко, про що розповідають експонати музею.

Члени делегації зробили запис у книзі відвідувачів музею.

У день святкування дня флоту у Севастопольській бухті відбувся парад ВМС України і Чорноморського флоту Росії.

Учасників параду, багатотисячних гостей привітали Президент України В.Янукович, Президент Російської Федерації В. Путін.

У святкуванні брав участь перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Є. Устинов.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра