Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-06-16.

27-28 вересня 2013 року в м. Нова Каховка Херсонської області відбувся VII Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток», головною ідеєю якого стала презентація Херсонщини як «території здоров’я». Делегацію від Каховського району очолив голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П., голова Каховської районної ради Крупін М.П. та заступник голови Каховської РДА Тертична Т.С.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, звертаючись до головної ідеї цьогорічного Форуму, зазначив: «Проведення масштабного форуму «Таврійські горизонти» вже стало доброю традицією. Наша робота спрямована на реалізацію стратегічних ініціатив Президента України, зокрема впровадження проектів у галузях охорони здоров’я, рекреації, логістики, туризму, інновацій у сільськогосподарському виробництві та альтернативній енергетиці, саме тому головною метою форуму є забезпечення максимально ефективних умов спілкування між ініціаторами інвестиційних пропозицій і потенційними інвесторами».

Цього року участь у роботі Форуму взяли понад 320 осіб. Серед них представники ділових і бізнесових кіл, інвестиційних компаній та фондів, дипломатичних установ та торговельно-економічних місій, керівники адміністративно-територіальних одиниць та міжнародних організацій Росії, Румунії, Словацької Республіки, Киргизії, Польщі, Австрії, Литви, Грузії, Туреччини, Кенії, Чеської Республіки, Республіки Білорусь.

У роботі Форуму взяли участь представники дипломатичного корпусу іноземних держав: Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Улукбєк Чіналієв, Генеральний консул Російської Федерації в Одесі Юрій Антонов, віце-маршал Підкарпатського воєводства Республіки Польща Владислав Ортил та інші.

Серед зарубіжних компаній-учасників Форуму: ВЕТЕN Іnternation (Франція), «Еммануїл фарм», «Атлантік Фармз Південь», «Nelson irrigation Corporation» (США), «ARVI» (Литва), «ПОЛАН», «Атриум», «Октавна», «Еко-Карпати» (Польща), «Євро-трейдінг» (Австрія), а також понад 60 українських бізнес-компаній.

У рамках проведення Форуму було підписано 5 меморандумів щодо впровадження на території області наступних інвестиційних проектів: створення комплексу з виробництва індичатини у Херсонській області литовською компанією ЗАТ «Арві», будівництва заводу по переробці томатів компанією «Agrofusion», розвитку переробної галузі з «Українським союзом промисловців і підприємців». Впровадження інвестиційного проекту по спільному українсько-німецькому виробництву вітчизняних зернозбиральних комбайнів типу СLAAS «ТUCANO-440» та «Скіф» на базі ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» та будівництво олімпійського центру з підготовки спортсменів з водних видів спорту на р. Конка також були закріплені угодою на Форумі.

Результати попередніх років проведення «Таврійських горизонтів» підтверджують успішність реалізації інвестиційних бізнес-проектів, презентованих під час Форуму, напрацювань та перспектив інвестування в розвиток малого та середнього бізнесу, регіональної інфраструктури та інновацій, залучення в економіку регіону соціально відповідальних інвесторів. Так, у 2011 році в рамках Форуму було підписано 10 меморандумів на суму більше 3 млрд дол. США, а сума інвестицій компаній «Агрохолдинг Авангард», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Грін Тім», ТОВ «Віндкрафт Україна», ТОВ «Фабрика», ТОВ «ЕКО» на реалізацію проектів, узгоджених на «Таврійських горизонтах» у 2012 році, склала більше 6 млрд грн.

За словами американського фермера Роджера Денгера  зі штату Іллінойс, який має 23 літній досвідом роботи в сільському господарстві,  Херсонська область має сприятливий клімат для вливання інвестицій. Роджер не тільки  працює в даному регіоні  займаючись вирощуванням кукурудзи та сої,  а й проводить повно масштабну кампанію по залученню інвестиційного притоку в Херсонську область серед американських колег бізнесменів.