- Каховський район
- Райдержадміністрація
- Районна рада
- Територіальні громади
- Асканія Нова селищна рада
- Великолепетиська селищна рада
- Верхньорогачицька селищна рада
- Горностаївська селищна рада
- Зеленопідська сільська рада
- Каховська міська рада
- Костянтинівська сільська рада
- Любимівська селищна рада
- Новокаховська міська рада
- Присиваська сільська рада
- Рубанівська сільська рада
- Тавричанська сільська рада
- Таврійська міська рада
- Хрестівська сільська рада
- Чаплинська селищна рада
- Нормативно-правова база
- Законодавчі акти
- Регулювання діяльності апарату
- Розпорядження
- Реєстр угод, колективних договорів
- Нормативно-правові акти
- Освіта, молодь, спорт
- Культура
- Служба у справах дітей
- Управління соц.захисту
- Перелік послуг
Карта
Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-09-23.
Малокаховське відділення соціально-побутової адаптації діє
1 червня 2013 року в с. Малокаховка відкрито відділення соціально-побутової адаптації, яке створено для соціального обслуговування (надання соціальних послуг) людей похилого віку, інвалідів (які досягли 18 річного віку ), що частково втратили здатність до самообслуговування.
Відділення обслуговує громадян незалежно від їх сімейного стану, які мають часткове порушення рухової активності, та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації з метою усунення обмежень життєдіяльності , підтримання соціальної незалежності відновлення знань та навичок з орієнтування в домашніх умовах, самообслуговування, поведінки у суспільств, сприянню розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.
Відділення соціально-побутової адаптації очолює завідувач Беліченко В.В. В штат по обслуговуванню входять медпрацівник Аброскін І.І., соціальний працівник Дундич Т.М., організатор з дозвільної роботи Туржавський В.А., прибиральник службових приміщень Аброскіна Г.А.
При відділення соціально-побутової адаптації відкрито «Університет ІІІ віку», в якому працюють факультети «Основи комп `ютерної грамотності», «Основи медицини та здорового способу життя», «Літературно-просвітницький факультет», «Мистецтво».
Працівниками відділення надаються психологічні, інформаційні, соціально-медичні послуги. Навчатися в «Університеті ІІІ віку» виявили бажання 104 особи похилого віку. На сьогоднішній день бажаючих збільшилось до 130.
На кожного громадянина, який обслуговується у відділенні соціально-побутової адаптації ведеться особова справа.
За час роботи відділення соціально-побутової адаптації для слухачів «Університету ІІІ віку» працівниками було організовано зустрічі з лікарем – терапевтом,
лікарем – фтизіатром, лікарем – невропатологом, лікарем – дерматологом, лікарем – психіатром.
Медпрацівник відділення Аброскін І.І. слідкує за здоров*ям пацієнтів, контролює артеріальний тиск.
Дуже великий інтерес серед слухачів викликають уроки комп’ютерної грамотності. Всім хочеться якомога швидше вивчити комп’ютер, навчитися користуватися Інтернетом. Бажання вивчати комп’ютер виявили 50 осіб.
Полюбляють відвідувачі відділення і арома – масла та фіто-чаї.
Дуже цікаво проходять заняття літературно-просвітницького факультету, який веде соціальний працівник з 30 річним педагогічним стажем – Дундич Т.М.
Літературній вітальні відділення проходять зустрічі з місцевими митцями слова Хрущ О.О., Волощук Н.С., поетеси Михайленко Л.М. та Плахотіна В.О. з емоційним піднесенням декламуються улюблені вірші нашими слухачами .
Крім того, літературно – просвітницький факультет проводить зустрічі слухачів з волонтерами бджільницької компанії Тенторіум, які презентують продукцію компанії.
Слухачів відділення зацікавила продукція Тібетської компанії Доюань, яку презентувала волонтер компанії Ярова Н.О.
А вечорами лунають задушевні пісні під акомпанемент баяну Туржавського В.А. у виконанні вокального колективу «Вишенька», який готується до свого 50- річного ювілею, та інших любителів співу.
Факультет «Мистецький» також дає можливість слухачам займатися улюбленою справою, наприклад вишивкою, виробами з бісеру. Нещодавно було проведено презентацію «Кукли – мотанки»
та майстер клас з в’язання прикрас з бісеру
спеціалістом, чудовою жінкою, волонтером відділення – Колодич Оленою .
Відвідування відділення соціально-побутової адаптації в селі Малокаховка дає змогу людям не бути сторонніми споглядачами, а йти в ногу з життям.