Сьогодні, 12 квітня, діток області вітали з Великоднем у Херсонському Академічному обласному театрі ляльок, де для них підготували театралізовану гру «Пригоди Вінні Пуха та його друзів» і виставу «Хто вкрав писанки?» у виконанні студентів 3 курсу факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету.еред великої кількості малечі були дітки військовослужбовців Збройних сил України, учасників АТО, волонтерів. Таке яскраве свято вже традиційно проводиться до Великодня у рамках спільного благодійного проекту Української православної церкви Київського патріархату, Херсонського державного університету та театру ляльок за підтримки обласної державної адміністрації.

Присутній на святі очільник Херсонської і Таврійської єпархії УПЦ КП, Архієпископ Сімферопольський і Кримський Преосвященний Климент, вітаючи дітей перед початком вистави, сказав:«Чемність дає вам Господню любов і благодать. Ця казка розповідає про сили Добра і Зла, серед яких завжди перемагає саме Добро, адже тільки роблячи добрі, світлі справи, людина буде під захистом, матиме здоров’я та щастя. Саме цього бажаю усім діткам і батькам Херсонщини й України».

Також до театру завітав директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, він запевнив, що все в житті робиться саме заради дітей і тому побажав, щоб душа кожної дітини-янголятка була наповнена добром, була світлою як великодній рушник і красивою, радісною як українська писанка.

Впродовж заходу діти грали у різні ігри, танцювали, брали участь у конкурсах, а також розглядали виставку малюнків зовсім юних учнів художньої школи.
По завершенню вистави на кожного чекали цікаві подарунки – олівці, фломастери, розмальовки та багато іншого.

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.