В рамках реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, надання  соціальних послуг 10 вересня 2013 року голова районної державної адміністрації В.Сторчак та заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична завітали до Малокаховського відділення Каховського районного територіального центру соціального обслуговуваня (надання соціальних послуг) .

Під час візиту керівництво району ознайомилось з роботою центру, з’ясували проблемні питання та окреслили план заходів щодо їх вирішення . В цей день в територіальному центрі відбувся майстер клас народної творчості від О.Колодич. Під час показу всі відвідувачі центру мали змогу навчитися та вивчити основні прийоми рукоділля, а саме плетіння з стрічок,  вишивання бісером та багато іншого.

Загалом у Малокаховському відділенні соціально-побутової адаптації перебуває 124 особи, працюють факультети комп’ютерної грамотності, літературно – художній, мистецький, читаються лекції здорового образу життя та проводяться майстер класи.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра