В рамках реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, надання  соціальних послуг 10 вересня 2013 року голова районної державної адміністрації В.Сторчак та заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична завітали до Малокаховського відділення Каховського районного територіального центру соціального обслуговуваня (надання соціальних послуг) .

Під час візиту керівництво району ознайомилось з роботою центру, з’ясували проблемні питання та окреслили план заходів щодо їх вирішення . В цей день в територіальному центрі відбувся майстер клас народної творчості від О.Колодич. Під час показу всі відвідувачі центру мали змогу навчитися та вивчити основні прийоми рукоділля, а саме плетіння з стрічок,  вишивання бісером та багато іншого.

Загалом у Малокаховському відділенні соціально-побутової адаптації перебуває 124 особи, працюють факультети комп’ютерної грамотності, літературно – художній, мистецький, читаються лекції здорового образу життя та проводяться майстер класи.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ