10 січня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації  Ольги Вакулич відбулося перше в цьому році засідання  дорадчого органу з питань здійснення соціального супроводу сімей та осіб які опинилися в складних життєвих обставинах. Участь у засіданні взяли голова Малокаховської сільської ради Лукашенко В.М та секретар сільської ради Носаль К.М. Відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховського районного центру надання соціальних послуг на порядок денний засідання було винесено три питання. Після детального обговорення та вивчення обставин ситуацій, що склалася в родинах членами дорадчого органу визначено суб’єктів соціального супроводу та прийнято спільний план дій за участі усіх служб району, направлений на вирішення складної життєвої обставини однієї родини з с.Малокаховка та вагітної особи з с.Костогризове. Після обговорення результатів соціального супроводу було вирішено зняти з соціального супроводу з позитивним результатом дві родини, як такі, що подолали та мінімізували складні життєві обставини.

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.