Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-23.

19 вересня 2013 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Вакулич О.Л. та за участі заступника начальника Каховського РВ УМВС України в Херсонській області, головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, директора Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника служби у справах дітей, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу з питання раннього виявлення та вчасного надання підтримки сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.Виступили заступник голови РДА Вакулич О.Л. та начальник служби у справах дітей РДА Нелюбіна Н.С., які акцентували увагу присутніх на необхідності реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами самої незахищеної категорії населення – дітей.

У ході обговорення з пропозицією щодо обміну інформацією про дітей, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, виступив головний лікар Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненко О.А. Він запропонував працювати у рамках профілактики захворювань у сім’ях з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, шляхом відвідування медичними працівниками таких дітей за місцем їх проживання.

Начальник УСЗН Сидоренко І.А. відзначила те, що від Каховського РВ УМВС України в Херсонській області занадто пізно надходить інформація про факт скоєння сімейного насилля. Таким чином складно виконати перевірку інформації у терміни, визначені законодавством.

Заступник начальника Каховського РВ УМВС України в Херсонській області Прудський С.М. вніс пропозицію, аби прискорити адресну допомогу дитині, яка потерпає від насилля обмінюватися в екстреному (у телефонному, електронному) режимі інформацією між відділами та службами, які задіяні у соціальному супроводі дітей.

За результати обговорення проблеми було вирішено не рідше, ніж раз на місяць проводити засідання дорадчого органу з питань соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах районної державної адміністрації для вчасного призначення суб’єктів соціального супроводу та надання підтримки сім’ям з дітьми.