19 вересня 2013 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Вакулич О.Л. та за участі заступника начальника Каховського РВ УМВС України в Херсонській області, головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, директора Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника служби у справах дітей, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу з питання раннього виявлення та вчасного надання підтримки сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Виступили заступник голови РДА Вакулич О.Л. та начальник служби у справах дітей РДА Нелюбіна Н.С., які акцентували увагу присутніх на необхідності реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами самої незахищеної категорії населення – дітей.

У ході обговорення з пропозицією щодо обміну інформацією про дітей, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, виступив головний лікар Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненко О.А. Він запропонував працювати у рамках профілактики захворювань у сім’ях з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, шляхом відвідування медичними працівниками таких дітей за місцем їх проживання.

Начальник УСЗН Сидоренко І.А. відзначила те, що від Каховського РВ УМВС України в Херсонській області занадто пізно надходить інформація про факт скоєння сімейного насилля. Таким чином складно виконати перевірку інформації у терміни, визначені законодавством.

Заступник начальника Каховського РВ УМВС України в Херсонській області Прудський С.М. вніс пропозицію, аби прискорити адресну допомогу дитині, яка потерпає від насилля обмінюватися в екстреному (у телефонному, електронному) режимі інформацією між відділами та службами, які задіяні у соціальному супроводі дітей.

За результати обговорення проблеми було вирішено не рідше, ніж раз на місяць проводити засідання дорадчого органу з питань соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах районної державної адміністрації для вчасного призначення суб’єктів соціального супроводу та надання підтримки сім’ям з дітьми.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер