На виконання плану проведення публічних заходів, спрямованих на популяризацію та реалізацію стратегічних ініціатив  Президента України,  у відділі освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації відбулася чергова нарада з керівниками  навчальних закладів. Основне питання, яке розглянуто на засіданні,стосувалося  теми  «Перші результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів» .

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Грушко проаналізував мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів,підкресливши, що в районі функціонує 19 дошкільних навчальних закладів, у яких працює 46 груп, з них 43- постійно діючі та 3 – короткотривалі.  Дошкільною  освітою охоплено 932 дитини від 2 до 6 років, що становить 70% дітей зазначеної вікової категорії.

Враховуючи різні форми охоплення дошкільною освітою дітей  старшого дошкільного віку, а саме: групи в дошкільних навчальних закладах, групи для дітей 6-року життя при загальноосвітніх навчальних закладах, соціально-педагогічний патронат, показник охоплення дітей 5-6-річного віку дошкільною освітою в районі становить 100%, що сприяє соціалізації дітей та їх повноцінній підготовці до навчання у школі.Таким чином, потреба громади щодо здобуття дошкільної освіти забезпечена.

У ході наради було обговорено проблемні аспекти дошкільної освіти району та визначено основні шляхи її розвитку.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра