На виконання плану проведення публічних заходів, спрямованих на популяризацію та реалізацію стратегічних ініціатив  Президента України,  у відділі освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації відбулася чергова нарада з керівниками  навчальних закладів. Основне питання, яке розглянуто на засіданні,стосувалося  теми  «Перші результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів» .

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Грушко проаналізував мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів,підкресливши, що в районі функціонує 19 дошкільних навчальних закладів, у яких працює 46 груп, з них 43- постійно діючі та 3 – короткотривалі.  Дошкільною  освітою охоплено 932 дитини від 2 до 6 років, що становить 70% дітей зазначеної вікової категорії.

Враховуючи різні форми охоплення дошкільною освітою дітей  старшого дошкільного віку, а саме: групи в дошкільних навчальних закладах, групи для дітей 6-року життя при загальноосвітніх навчальних закладах, соціально-педагогічний патронат, показник охоплення дітей 5-6-річного віку дошкільною освітою в районі становить 100%, що сприяє соціалізації дітей та їх повноцінній підготовці до навчання у школі.Таким чином, потреба громади щодо здобуття дошкільної освіти забезпечена.

У ході наради було обговорено проблемні аспекти дошкільної освіти району та визначено основні шляхи її розвитку.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ