04 жовтня 2017 року під головуванням Валерія Салтикова, голови районної державної адміністрації, голови колегії відбулося позачергове засідання головного дорадчого органу. Питання, що розглядалося на засіданні колегії, стосувалося внесення змін до показників районного бюджету, які, в свою чергу,  викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі виділених бюджетних призначень.

В зв’язку передачею та скороченням міжбюджетних трансфертів з інших місцевих та державного бюджетів пропонується і цілому збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету на 16 616,2 тис.грн. Крім того, внесена пропозиція по спрямуванню частини нерозподіленого вільного залишку коштів в сумі 2 779,6 тис.грн. на покриття витрат, які при затвердженні районного бюджету на 2017 рік та при внесенні змін до нього не покривались фінансовим ресурсом. На сьогоднішній день збільшуються витрати по освітній, медичній, соціальній сферах, галузі культури, також, за рахунок отримання субвенції з державного бюджету, на підготовку і проведення перших виборів депутатів селищної ради Любимівської ОТГ і селищного голови та 92,0 тис.грн. для реалізації заходів районної програми підтримки малого та середнього підприємництва в Каховському районі на 2017-2019 роки.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис