10 квітня керівництво райдержадміністрації відвідало будівлю Центру первинної медико-санітарної допомоги. Голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков та заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич проінспектували хід проведення ремонтних робіт в будівлі, яка призначена для  Центру первинної медико-санітарної допомоги. Про об’єм робіт, направлених на забезпечення радикального покращення стану будівлі та приведення її в належний інженерно-санітарний стан розповів директор  медичного закладу Антоненко Олександр Андрійович. Зі слів керівника центру, в зв’язку із значним віком будівлі першочерговим завданням стоїть реконструкція  каналізаційної та водопровідної систем, також проводиться заміна дверей, вікон, косметичні ремонтні роботи в усіх приміщеннях триповерхової будівлі.

Під час своєрідної екскурсії Олександр Андрійович  розповів про своє бачення подальшого призначення кабінетів, їх майбутнього оснащення і використання та висловив сподівання про переселення вже найближчим часом у відремонтовані затишні кабінети лікарів та медперсоналу.

Слід зазначити, що після ремонту в даній будівлі на першому поверсі розташується дитячеа поліклініка, на другому- будуть приймати сімейні лікарі, а третій поверх займатимуть адмінперсонал.

Будемо сподіватися, що сучасний інтер’єр Центру позитивно впливатиме на діяльність закладу, сприятиме якості надання медичних послуг жителям Каховського району, а також – і пацієнтам із міста, які також звертаються за медичною допомогою до мед закладу.

У результаті візиту до центр первинної медико-санітарної допомоги керівництвом району і медичного закладу були визначені та проаналізовані актуальні питання, які потребують першочергового вирішення для подальшої злагодженої та результативної роботи. Щодо планів на майбутнє то мова йшла й про ремонт покрівлі у наступному році, який стане можливим за умови написання відповідного проекту та внесення його до перспективного плану соціально-економічного розвитку району.

Наприкінці робочого дня відвідали КНП «Центральна районна лікарня». Разом із директором медичного закладу Мазур Оленою Борисівною керівництво райдержадміністрації оглянули медичні кабінети, відвідали приймальне відділення.

Наразі у відділенні відкрито та забезпечено необхідним оснащенням реанімаційну палату, ведеться косметичний ремонт оглядового кабінету та кабінету ультразвуку. Це надасть змогу пацієнту, який потрапив до приймального відділення пройти необхідне обстеження, а також сприятиме покращенню надання медичних послуг. Олена Борисівна розповіла  про роботу лікарні, розповіла про своє бачення її подальшого розвитку. Озвучила вона й актуальні потреби медзакладу. Разом із районним керівництвом було обговорено  та  окреслено основні напрямки реформування, зміцнення матеріально-технічної бази медичного закладу

Районна влада планує придбати для лікарні комп’ютерний томограф. Високоінформативний метод дослідження дасть можливість лікарям діагностувати та виявляти інфекції, м’язові розлади, переломи кісток, онкологію та інші аномалії. Наразі є домовленості із об’єднаними територіальними громадами щодо передачі медичної субвенції на його придбання. Керівництво лікарні вже визначилося із приміщенням, де можливо розмістити даний пристрій. В ході зустрічі було оглянуто можливе місце розташування томографу та визначено коло необхідних робіт для приведення даного приміщення до встановлених норм.

Завдяки розумінню та співпраці керівництва лікарні та районної влади крок за кроком ми йдемо до того, щоб медики працювали в оснащених медичних кабінетах, а пацієнти лікарні лікувалися в комфортних умовах. Все це вагомі кроки до покращення якості надання медичних послуг.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.