У приміщенні Горностаївської центральної районної лікарні зібралися керівний склад та представники госпітальної ради для обговорення питань порядку денного чергового засідання госпітальної ради. Очолила роботу засідання Тетяна Тертична, яка нагадала всім учасникам ради, що, за спільною колегіальною домовленістю, чергові засідання госпітальних рад проводяться на базі медичних закладів у районах Таврійського госпітального округу.

Відповідно до плану роботи госпітальної ради під час зустрічі обговорили план розвитку Таврійського госпітального округу. Щодо цього, в ході численних виступів, були висловлені власні бачення членів госпітальної ради, які передбачають співпрацю медичних закладів шляхом укладання договорів з керівництвом ОТГ, але одне з пріоритетних завдань ради – визначення центру госпітального округу. Про основні критерії для визначення центрального медзакладу округу, що передбачає високий рівень укомплектованості медобладнання, доступністю, а також інші вимогами поінформував присутніх секретар госпітальної ради, голова Горностаївської районної ради Сергій Карпеченко.

Учасники заходу також обговорили проект обласної програми із запобігання онкологічних захворювань. Щодо цього більшість учасників звернулася до присутніх на засіданні депутатів Херсонської обласної ради задля попереднього погодження з керівниками органів місцевого самоврядування переліку заходів, що потребують фінансування в рамках виконання даної програми. У роботі засідання від Каховського району взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Салтиков, заступник селищного голови Любимівської ОТГ Іван Сілін, директор КНП «Каховська ЦРЛ» Мазур Олена.

Перед початком засідання члени госпітальної ради ознайомились з потужностями медичних установ, розташуванням кабінетів лікарів та наявним медичним обладнанням місцевої лікарні.

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ