У приміщенні Горностаївської центральної районної лікарні зібралися керівний склад та представники госпітальної ради для обговорення питань порядку денного чергового засідання госпітальної ради. Очолила роботу засідання Тетяна Тертична, яка нагадала всім учасникам ради, що, за спільною колегіальною домовленістю, чергові засідання госпітальних рад проводяться на базі медичних закладів у районах Таврійського госпітального округу.

Відповідно до плану роботи госпітальної ради під час зустрічі обговорили план розвитку Таврійського госпітального округу. Щодо цього, в ході численних виступів, були висловлені власні бачення членів госпітальної ради, які передбачають співпрацю медичних закладів шляхом укладання договорів з керівництвом ОТГ, але одне з пріоритетних завдань ради – визначення центру госпітального округу. Про основні критерії для визначення центрального медзакладу округу, що передбачає високий рівень укомплектованості медобладнання, доступністю, а також інші вимогами поінформував присутніх секретар госпітальної ради, голова Горностаївської районної ради Сергій Карпеченко.

Учасники заходу також обговорили проект обласної програми із запобігання онкологічних захворювань. Щодо цього більшість учасників звернулася до присутніх на засіданні депутатів Херсонської обласної ради задля попереднього погодження з керівниками органів місцевого самоврядування переліку заходів, що потребують фінансування в рамках виконання даної програми. У роботі засідання від Каховського району взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Салтиков, заступник селищного голови Любимівської ОТГ Іван Сілін, директор КНП «Каховська ЦРЛ» Мазур Олена.

Перед початком засідання члени госпітальної ради ознайомились з потужностями медичних установ, розташуванням кабінетів лікарів та наявним медичним обладнанням місцевої лікарні.

Календар
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Анонси подій

 • Місячник благоустрою

  З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  Погода
  StatPress
  Visits today: 36