На засіданні районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку було прийнято рішення здійснити виїзд до табору ООГ «Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України» та оглянути заклад.

Днями голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков та начальник управління соціального захисту населення Юлія Ільїна побували на території дитячого оздоровчого табору та особисто мали змогу перевірити умови перебування дітлахів, ознайомитися з територію, приміщеннями, оглянути спортивний, ігровий майданчик, спальні корпуси та переконатися у правильному виборі безпечного місця відпочинку та оздоровлення  для дітей району.

Директор табору провів екскурсію по території та розповів про переваги відпочинку саме в цьому таборі, про насичену культурно-масову програму, яка чекає дітей, смачну їжу, веселий відпочинок, безпечне перебування на пляжі та купання.

Наразі у таборі тривають підготовчі роботи до відкриття першої зміни табору. Протягом найближчого часу на території закладу було реалізовано низку заходів, спрямованих на удосконалення його інфраструктури та покращення умов відпочинку й оздоровлення дітей. Оновлено меблі, сантехніку, проведено поточний ремонт корпусів. Табір ожив і з нетерпінням чекає дітлахів.

І вже 2 червня до табору прибудуть 44 дітлаха Каховського району щоб загоряти, купатися у прогрітій сонячним промінням затоці та весело відпочивати.

Довідка На закупівлю путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій з районного бюджету для управління соціального захисту населення передбачені кошти в сумі 199,00 тис. грн, для транспортного забезпечення – 25,00 тис. грн.

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ