02 червня 2017 року на базі мальовничого історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» вже втретє відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа півдня».

У концертній програмі фестивалю брали участь кращі співочі колективи та окремі виконавці області. Каховщину представляв наш знаний ансамбль на всю Херсонщину – народний аматорський ансамбль української пісні «Журавка» Тавричанської ОТГ. в програмі якого яскраві народні та сучасні українські пісні, які глядач оцінив бурхливими оплесками.

Родзинкою цьогорічного фестивалю став конкурс української традиційної страви «Таврія-Борщ». Відвідувачі змогли порівняти кулінарні таланти, посмакувавши улюбленим наїдком українців, виготовленим за найрізноманітнішими рецептами.

Каховський район приїхав підкорювати дегустаторів своїм кулінарним мистецтвом на чолі знаних господинь нашого рідного краю, це учасниці народного аматорського ансамблю української пісні «Вербиченька» с. Семенівка. І їм вдалося! Господині Каховщини потрудились на славу, адже зварили не одну, а дві страви – червоний та зелений борщ, за що були обдаровані компліментами, щирими оплесками та нагороджені дипломом.Вітаємо представників нашої команди!

Кожен, хто завітав до «Зелених хуторів Таврії» на фестиваль «Душа Півдня», надихнувся мальовничими місцями нашого краю, де українська пісня, звичаї, традиції та народні промисли об’єдналися із силою природи та енергетикою наших предків.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра