З вересня минулого року Херсонська обласна державна адміністрація відновила рейтингове оцінювання районів за соціально-економічними показниками розвитку. Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики»
Оцінювання здійснювалося за 16 показниками економічного розвитку. Так, за результатами оцінювання 1 кварталу 2017 року район посів четверте місце серед 18 (за даними моніторингу за 2016 рік Каховський район перебував на другій позиції). Цей результат став можливим завдяки злагодженій співпраці влади, підприємств та організацій району, місцевого бізнесу та громадськості.

Довідка, основні рейтингові показники:
1-е місце за виконанням показника по обсягу капітальних інвестицій

2-е місце- за приріст чисельності поголів’я корів в сільськогосподарських підприємствах

3-е місце- по темпам зменшення податкового боргу

6-е місце-по середньомісячній заробітній платі одного працюючого.

Заборгованість по заробітній платі та за розрахунками за земельні паї відсутня.

Темп надходження до загального бюджету +48 % (в т.ч. по єдиному податку сільгоспвиробників +78%)

Окремо хочеться відмітити, що Каховський район першим в області почав реалізацію пілотного проекту стосовно моніторингу цільового використання природних ресурсів «Znaydeno».

Слід зазначити, що Каховський район стабільно входить до п’ятірки лідерів області за всіма показниками. У 2016 році район зайняв І місце по області по показнику виробництвом сільськогосподарської продукції. 11 % від валового продукту в області вирощено в районі, а це 152 тис.тон. Виробництво сої в 2016 році склало 128,8 тис.тон.

Квітень 2018
« Бер

• Колегія РДА

25 квітня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації   відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість.