Суспільство Каховки та Каховського району потребує створення безпечного середовища. Саме тому  Каховський міськрайонний відділ з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області запрошує до співпраці волонтерів зактивною життєвою позицією з числа членів громадських, волонтерських організацій, для роботи з людьми, які перебуваютьу конфлікті із законом.

Одним із пріоритетним направленням у нашій діяльності є недопущення підобліковими скоєння повторного злочину, за рахунок зміни їхнього прокримінального мислення, залучення до просоціальних видів діяльності, підтримки у процесі виправлення. Але тут прослідковується прямий зв’язок – якщо суспільство сприймає  людину, яка опинилася у конфлікті із законом вороже, то вона може знову повернутися на шлях злочину і нанести ще більшу шкоду суспільству.

Тож шукаємо небайдужих для допомоги у виконанні завдань, поставлених перед нами!

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

– сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

– участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації, складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

– участь уреалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Діяльність волонтерів пробації передбачена та регулюється Законом України «Про пробацію», Законом України «Про волонтерську діяльність», «Положенням про організацію діяльності волонтерів пробації», затвердженим наказом Міністерства юстиції України № 98/5 від 17.01.2017.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за адресою:

м.Каховка, вул.Ярослава Мудрого, 18, тел.2-03-03

До зустрічі!

Заст. начальника Каховського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області капітанвн.служби      Олександра Линник

Серпень 2018
« Лип