Сьогодні на Каховщині  скорботний день – в останню путь провели воїна-захисника Дмитра Клименка. Народився Дмитро 18 липня 1980  року в селі Кам’янка. З початку бойових дій на Сході добровольцем пішов на фронт захищати рідну землю. Служив кулементником розвідвзводу 1-го батальйону 93-ї окремої механізованої бригади. Восени цього року Дмитро Васильович підписав із ЗСУ новий контракт. Солдат, командир бойової машини, командир 3-го відділення 3-го взводу, 3-ї роти 1-го батальйону 54-ї окремої механізованої бригади.

Життя Героя обірвалося 18 грудня 2016 року в зоні проведення АТО, під час найпотужнішої за останній час атаки ворога на Світлодарській дузі.

Хлопцю було лише 36 років…  Прожив яскраво і щвидко… Загинув будучи вірним військовій присязі з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя. У загиблого залишилася мати, брат, сестра і донька .

Сьогодні, 22 грудня в рідному селі загиблого солдата біля церкви  відбулися  заупокійний молебень і  громадянська панахида.

На церемонію прощання з траурними вінками, квітами та державною символікою прийшли голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, представники військового комісаріату, друзі, знайомі загиблого, односельчани, військовослужбовці, які проходять службу на території району, представники громадських організацій, та просто небайдужі громадяни, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її громадян.

pobratim

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого у зв’язку з трагічною та непоправимою втратою висловили голова сільської ради Алла Федай, односельчани, бойові побратими Олексій (позивний «Десятий») та Сергій (позивний «Кулемет»), високо оцінивши патріотичний порив і по-справжньому чоловічий вибір Дмитра та запевнивши, що пам’ять про загиблого назавжди залишиться у серцях всіх хто його знав і любив.

vch

По рідному теплими були слова першої вчительки Дмитра Асауленко Віти Анатоліївни, яка сказала: «нам усім здається що війна далеко, але вкотре її відлуння докотилося до нас сумної звісткою» та у матері загиблого від усієї громади вклонившись попросила пробачення за смерть сина, за те що не вберегли. Особливо зворушливо прозвучали віршовані рядки у виконанні учнів місцевої школи «Як шкода тих, кого забрали небеса…»

Після прощання з загиблим громада села проводила в останню путь героя, який з честю і гідністю виконав свій обов’язо.

На коліно стали ветерани АТО, схиливши голови в жалобі, похоронна процесія вирушила на місцеве кладовище, а солдати здійняли над головами полотнище державного прапора України, яке так і пронесли до самого цвинтаря на чолі  траурної  процесії. І ось остання мить прощання. Коротка промова  керівника громади, трикратний рушничний залп на честь героя, що гідно завершив свій земний шлях.

Поховали воїна-захисника з усіма військовими почестями.

Треба сказати що на Кам’янському кладовищі відсьогодні з’явилася друга могила воїна -героя. Влітку цього року тут був похоронений Тихонов Євген. А сьогодні біля могил героїв за сприянням благодійного фонду «Українські серця » та ГО «Автомайдан» встановлені державні прапори з надписом «Воїни світла».

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.