зеленский

19 вересня 2015 року у селі Заозерне відбулося прощання з мешканцем села Олександром Зеленським, який загинув у зоні антитерористичної операції у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність Української держави.

Події, що відбулися в нашій країні, не залишили байдужим Олександра.  Він активно займався волонтерською діяльністю. З перших днів АТО допомагав бійцям, беручи участь у волонтерському русі.

22 серпня 2014 року Олександр добровольцем пішов захищати незалежну Україну.  Служив солдатом в/ч В 2278 13 мотопіхотного батальйону 1 танкової окремої бригади. З перших днів перебував у станиці Луганська.

В кінці січня біля Вуглегірська, прикриваючи відступ, залишався в БТРі, доки пряме попадання снаряду не обірвало його життя.

На церемонію прощання з траурними вінками, квітами та державною символікою прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шепелєв, голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Микола Крупін, представники військового комісаріату, друзі, знайомі загиблого, односельчани, військовослужбовці, які проходять службу на території району, представники громадських організацій, та просто небайдужі громадяни, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її громадян.

Слова співчуття родині загиблого висловили односельчани, бойові побратими, представники обласної та районної влади, запевнивши, що пам’ять про загиблого Олександра назавжди залишиться у наших серцях та  зауважили, що з боку районної та обласної влади буде надано відповідну допомогу та підтримку сім`ї загиблого.

Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної та демократичної України, непохитний бойовий дух Олександра назавжди залишиться яскравим прикладом для наслідування.

Поховали Олександра на сільському кладовищі. Військовослужбовці відділи шану загиблому військовим салютом.

Вічна пам’ять героям!

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.