Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич зустрілася з близькими родичами наших земляків військових-моряків, які опинилися в числі захоплених в полон 25 листопада минулого року в результаті атаки кораблів Росії в районі Керченської протоки.

Світлана Власюк, сестра старшого матроса Михайла Власюка поділилася спогадами і переживаннями від останньої зустрічі із братом, яка відбулася у Москві 13 січня під час  засідання суду щодо продовження терміну утримання під вартою полонених моряків, на яке вона потрапила разом із сім’ями інших військовополонених.

В ході розмови Борис Іванович, батько Михайла Власюка та Роман Іванович, батько старшини Сергій Чуліба звернулися до районної влади зі своєю бідою за підтримкою.

Вислухавши всі озвучені пропозиції Ольга Леонідівна перейнявшись бідою висловила глибокі слова співчування рідним наших хлопців, які утримуються в полоні РФ та запевнила батьків у тому, що районна влада зробить усе можливе, щоб моряки та їхні сім’ї відчували постійну підтримку та пообіцяла сприяти проведенню у навчальних закладах району та сільських закладах культури тематичних заходів,  на підтримку наших моряків, аби привернути увагу громадян і міжнародної спільноти до тих, кого незаконно утримують у російських в’язницях та нагадати про агресію РФ. І вже в понеділок, під час апаратної наради керівники профільних структурних підрозділів детально обговорюватимуть тематику та формат проведення відповідних заходів .

Віримо у щасливе повернення Сергія, Михайла та усіх полонених українських моряків на батьківщину!

Нагадаємо, що 25 листопада Росія всупереч нормам міжнародного морського права і діючому договору 2003 року між Росією і Україною щодо Азовського моря, який регулює також правила використання Керченської протоки заблокувала прохід  українському буксиру “Яни Капу” і двом катерам “Бердянськ” і “Нікополь”. Після цього російські моряки почали стріляти по українцям, а потім захопили у полон усі три судна разом із їх екіпажами у нейтральних водах.

В числі арештованих полонених українських моряків є двоє наших земляків. Це старший матрос Михайло Власюк та старшина Сергій Чуліба. Всі вони служили на рейдовому буксирі “Яни Капу”.

Військовополонений Михайло Власюк — родом із Мар’янівки Каховського району. Інший полонений, Сергій Чуліба, народився у Каховці. Він служив у ВМС ще до окупації Криму. У 2014 році він, на відміну від командування свого катера “Херсон”, не зрадив присязі і перейшов служити на материк.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.