Сьогодні в міськвиконкомі відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участі фахівців структурних підрозділів міськвиконкому, райдержадміністрації, керівників ветеранських організацій та громадськості. Засідання оргкомітету провів заступник міського голови Кожемякін Олег. Від районної державної адміністрації участь у засідання взяли начальник відділу культури РДА Калініченко Юлія та директор Районний будинок культури Інна Матросова.

В ході робочої наради  було обговорено план заходів щодо організації проведення 15 лютого поточного року урочистих заходів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбуватимуться у місті Каховка та Каховському районі. Члени оргкомітету вислухали пропозиції від керівників районного і міського товариства воїнів-інтернаціоналістів щодо відзначення пам’ятної дати та визначилися із відповідними заходами.  Традиційно в цей день в Свято-Покровському кафедральному соборі зберуться разом ті, кому у різні часи довелося брати участь у миротворчих місіях під час військових конфліктів на територіях інших держав, щоб запалити свічки пам’яті по своїх бойових товаришах, після чого хода рушить до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, де буде проведено мітинг з покладанням квітів за участі представників органів влади, воїнів–інтернаціоналістів, громадськості.

Цього ж дня у міському палаці культури «Меліоратор» відбудеться тематичний захід-традиційний фестиваль військово-патріотичної пісні «Пам’ять».

Окрім цього представниками районної влади також наголошувалося на необхідності відвідування родин загиблих воїнів-афганців та учасників бойових дій вдома, особливо тих, які не мають змоги взяти участь в урочистих заходах за станом здоров’я, забезпечення проведення в усіх загальноосвітніх навчальних закладах конкурсу малюнків, тематичних уроків пам’яті, семінарів, літературних вечорів, виховних годин, тематичних вечорів та зустрічей з учасниками бойових дій на території інших держав, а також в бібліотечних закладах та освітніх установах організації тематичних книжкових виставок, відкритих переглядів літератури тощо.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.