З нагоди святкування дня Високомобільних десантних військ України 2 серпня 2017 року на площі біля МПК «Меліоратор» пройшли урочистості, на які завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Очільник області у своєму привітальному слові зазначив: «Для мене День ВДВ асоціюється з безпекою, а також з чимось таким родинним, теплим. Тому вітаючи бійців з сьогоднішнім святом, бажаю перемоги, миру, щоб завжди поверталися до дому живими».

Присутні мали можливість не тільки насолодитися переглядом  концертної програми  за участю каховських та херсонських колективів, для десантників, військових, патріотів нашої держави, міста,  а й  ознайомитися та сфотографуватися з  військовою технікою, яка розташована була на площі перед Палацом культури.

H

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис