Календар
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-06-26.

Днями спеціалісти Каховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі робочої групи взяли участь у черговому моніторинговому обстеженні щодо легалізації підприємницької діяльності та дотримання суб’єктами господарювання податкового законодавства.

Під час проведення зазначеного заходу податківці відвідали понад           50 об’єктів торгівлі, які здійснюють роздрібну торгівлю різними групами товарів. На жаль більш ніж половина проінспектованих бізнесменів (37 торгових об’єктів), мали при собі свідоцтва платників єдиного податку, які з 2014 року не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник безкоштовно отримує витяг з Реєстру платників єдиного податку. Податківці провели з ними роз’яснювальну роботу щодо необхідності приведення підприємницької діяльності у відповідність до вимог законодавства, а саме надання до податкової інспекції запитів про отримання витягів. Окремо наголосили на необхідності своєчасної сплати податкових платежів та єдиного внеску, адже «спрощенці» І групи з липня сплачують єдиний внесок, на загальних підставах.

Звичайно ж були й такі особи, котрі закривали торговельні точки аби уникнути відповідальності. Проте постійно «зачинятись» вони не зможуть, адже податківці регулярно проводять такі моніторингові обстеження. Тож рано чи пізно, а працювати у законодавчому полі доведеться.

Варто додати, що фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі й Головного управління Держпраці в Херсонській області з початку липня поточного року розпочали проведення спільних перевірок з питань виявлення незадекларованих працівників. При встановленні фактів використання неформальних трудових відносин невідкладно будуть вживатися заходи щодо притягнення роботодавців до відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю та податкового законодавства.

Робота в даному напрямку триватиме й надалі.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній

Республіці Крим та м. Севастополі