30 липня 2013 року на базі міського будинку культури «Меліоратор» пройшов ІІ тур обласного фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля». Конкурс проводився серед представників міст Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Цюрупинськ та Каховського району.

Наш район представляли соліст Кам’янського сільського Будинку культури Еміліо Гукасян,

солістка Семенівського сільського Будинку культури Наталя Козолій,

зразковий танцювальний колектив «Оксамит» Чорнянського сільського будинку культури,

дитячий вокальний ансамбль «Зірочки» (с. Малокаховка),

оригінальний жанр представляли брати Меркулови  (с. Кам’янка).

Сцена майоріла юними талантами та яскравими номерами художньої творчості, які об’єднали більш, ніж 250 учасників святкового дійства. Всі самодіяльні артисти були нагородження дипломами за участь у ІІ турі фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля».

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра