Відповідно до плану проведення публічних заходів, спрямованих на популяризацію та реалізацію стратегічних ініціатив  Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти, 26 вересня 2013 року у с. Чорнянка відбулася громадська нарада за участі заступника голови районної державної адміністрації  Ольги Вакулич,  начальника відділу освіти, молоді та спорту Віталія Грушка, сільського голови Юрія Сєрова, адміністрації та педагогів Чорнянської школи, представників громадськості села.

На зібранні обговорювалися шляхи та перспективи забезпечення умов для здобуття дітьми с. Чорнянка дошкільної освіти. Зокрема, створення дошкільного навчального закладу та  організація роботи груп для дітей дошкільного віку на базі загальноосвітньої школи.

Після змістовного аналізу та детального обговорення прийнято рішення про проведення громадських зборів жителів села щодо визначення напрямків вирішення питання про відкриття дитячого садка.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра