Серпень 2022
« Тра
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-08-18.

14 квітня відбулося чергове засідання громадської рада при райдержадміністрації. Головним питанням стало підбиття підсумків роботи дорадчого органу за рік існування. Присутні заслухали звіт голови громадської ради Литвинова Вадима, який детально проаналізував результати діяльності громадської ради окремо виділивши здобутки та позитивні моменти в роботі.

Вадим Вікторович перерахував ті громадські ініціативи, які були реалізовані в життя та проблемні питання вирішені завдяки втручанню ради, серед яких покращення побутових умов і проведення ремонтних робіт ветерану війни, підвищення розміру стипендії матерям загиблих воїнів-афганців, продовження роботи КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім..Братана», заборона продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям з метою запобігання порушень ними правопорядку, виділення із районного бюджету коштів на проведення ремонту шкіл тощо.

Неодноразово на своїх засіданнях громадськість піднімала питання що стосуються соціального захисту військовослужбовців із числа учасників АТО. Від громадської ради були направлені звернення до керівництва місцевих громад з проханням передбачити в своїх бюджетах виплати одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО.

Задля відання шани та увічнення пам’яті загиблих воїнів, які виявили героїзм у захисті України під час проведення АТО рекомендовано встановлення меморіальних дошок, надгробних плит, найменування вулиць на їх честь, створення куточків пам’яті воїнів-односельчан.

За ініціативи громадської організації «Громадянська відповідальність» надруковані плакати з фото та іменами загиблих в зоні АТО військовослужбовців та забезпечується їх розміщення в навчальних закладах району та на інформаційних дошках органів місцевого самоврядування.

На закінчення засідання присутні обговорили перелік питань для розгляду на наступному засідання та затвердили список запрошених.