Гранти фермерам до 3 млн грн. Куди й кому звертатися

В Україні запустили американський проект з підтримки аграрного розвитку. Планується виділити понад $20 мільйонів безкоштовних грантів до 2020-го року.

Суницю, малину та інші літні ягоди в Україні вирощують аж до морозів. Проте, аби вийти на зовнішні ринки необхідні комплекси по зберіганню, сортуванню й реалізації ягід, на які у аграріїв немає коштів.

Вартість таких комплексів оцінюються в мільйони гривень. А невеликому бізнесу кредити непосильні.

Дивіться: Як заробити в Україні мільйон за сезон та що вирощувати

Допомогти зі стратегіями й відбором проектів обіцяють українські фінустанови. Зокрема Банк Кредит Дніпро, з яким Агентство США підписало меморандум про співпрацю.

– Ми прагнемо допомогти малим та середнім фермерським господарствам стати конкурентоздатними на вітчизняному та закордонних ринках шляхом доступних фінансових рішень. І ми надзвичайно раді, що знайшли однодумця в особі банку Кредит Дніпро, – каже керівник проекту USAID Патрік Рейдер.

У Банку пояснюють: скористатися грантами зможуть усі малі та середні фермери, які займаються виробництвом овочів, фруктів і ягід, а також молочної продукції. Головне – мати чітке бачення розвитку своєї справи.

Лише протягом цього року проект планує надати 25 грантів на суму майже 30 мільйонів гривень. В одні руки даватимуть від 650 тисяч гривень до 3 мільйонів. Тож охочих спробувати вивести свій бізнес на новий рівень чекають із заявками в банку Кредит Дніпро.

Заявки приймаються від малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, меду, Заявки приймаються з даного моменту і до 27 грудня 2017 року.

Ознайомитися детальніше з умовами участі у проекті можна на сайті міжнародного проекту USAID.

Актуальні грантові проекти (програми)

Новини грантів і МТД

Конкурс екопректів громад Херсонщини

Організатори:

Херсонська обласна державна адміністрація,

Програма малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН/ГЕФ).

Тематика проектів:

Хімічні речовини та відходи (пестициди, управління та поводження з побутовими відходами);

Застосування альтернативних джерел енергії (біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу, енергозберігаюче освітлення), проведення енергоефективних заходів (утеплення фасадів/даху, заміна вікон та дверей тощо);

Впровадження методів агроекології, сільський зелений туризм (відновлення покинутих будівель шляхом створення баз відпочинку, садиб зеленого/сільського туризму, підтримка розвитку місцевих ремесел, розвиток сільської території тощо);

Запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю (відновлення лісів, озеленення населених пунктів, створення рекреаційних та паркових зон, розробка та виготовлення публікацій, організація та проведення різноманітних заходів присвяченим заповідній справі тощо).

Потенційні учасники:

Об’єднання громад Херсонської області (районні державні адміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення, ОТГ) спільно з комунальними підприємствами, неприбутковими організаціями (включно з неурядовими, благодійними, громадськими організаціями),

Національні природні парки та біосферні заповідники Херсонської області.

Призовий фонд:

Грант від Програми малих гранті ПРООН/ГЕФ  урозмірі 400-450 тис.грн на умовах спів фінансування у розмірі 50% (200-250 тис грн)  з місцевого/районного бюджету, за рахунок спонсорів/партнерів тощо.

Також проводиться робота щодо пошуку інших партнерів серед міжнародних фінансових організацій для підтримки екопроекті Конкурсу.

Тривалість Конкурсу:

1 етап (до 18 серпня 2017 року)- підготовка проектних пропозицій відповідно до вимог Конкурсу та проектної заявки та направлення на попередній розгляд Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики обласної державної адміністрації (на e-mail: grantskherson@ukr.net);

2 етап (до 28 серпня 2017 року)- у разі необхідності доопрацювання проектних пропозицій та подання на Конкурс проектів;

3 етап (до 25 вересня 2017 року)- розгляд конкурсною комісією проектних пропозицій;

4 етап (29 вересня 2017 року)- оголошення результатів Конкурсу під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» в м. Нова Каховка.

Контакти Конкурсу:

Департамент інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики обласної державної адміністрації: пл..Свободи, 1 каб. № 128, тел. (0552) 26-22-56,  e-mail: grantskherson@ukr.net . Контактна особа- Якуба Олена Сергіївна, начальник відділу підготовки та супроводження грантових проектів Депа

Анонси подій

 • Запрошуємо до обговорення

  З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Грудень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика