Гранти
Увага, грантова допомога переселенцям!
Грантова (безповоротня) допомога на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (до 2500 Євро)
Запрошуються зареєстровані діючі підприємці а власники товариств із обмеженою відповідальністю, зареєстрованих не пізніше 1 року на день подачі заявки з числа внутрішньо переміщених осіб віком 18-60 років на участь у проекті «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Виконавчим партнером у Херсонській області є ГО «Вектор розвитку».
Для учасників, відібраних на конкурсній основі, проектом передбачено обов”язкова участь у дводенному тренінгу із мікропідприємництва. Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на розширення власної справи до €2,500.
Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.
Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО ХОТЦ «Вектор розвитку»: Тел. +38(050)707 46 84, +38(068)203 01 92 Ольга Авраменко
+38(066)208 44 93 Інна Сергєєва
е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com
https://www.facebook.com/vektorrozvutky
Відбір на участь у проекті відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.
Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.
Грантова допомога на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (до 5000 Євро)
Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» оголошує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з розширення власного бізнесу.
До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:
- Безперервна операційна діяльність протягом останніх двох років;
- 100% право власності на бізнес у заявника;
- Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
- Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (не включаючи послуги роздрібної та гуртової торгівлі);
- Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше шести; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
- Річний валових дохід не менше ніж 1 500 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік.
Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.
В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.
Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом (по одному тренінгу у Західному, Центральному, Південному та Східному регіонах України).
Для того, щоб долучитися до проекту, зверніться до представника ГО ХОТЦ «Вектор розвитку»: Тел. +38(050)707 46 84, +38(068)203 01 92 Ольга Авраменко
+38(066)208 44 93 Інна Сергєєва
е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com
https://www.facebook.com/vektorrozvutky
Відбір на участь у проекті відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.
Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.
Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) за фінансової підтримки Європейського Союзу з 2014 року реалізує проект «Діалог зі сприяння торгівлі», який спрямований на розвиток міжнародної торгівлі через активізацію співпраці представників бізнесу, громадянського суспільства та органів державної влади.
Важливою складовою проекту є підтримка регіональних організацій громадянського суспільства. Зважаючи на актуальність питань, пов’язаних зі спрощенням процедур торгівлі та розуміючи важливість участі громадськості у розробці і реалізації заходів у цій сфері ІЕД оголосив третю хвилю конкурсу грантів з адвокації заходів зі сприяння торгівлі.
Мета конкурсу – покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних зі сприянням та спрощенням процедур торгівлі.
До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:
- статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;
- спроможність впроваджувати грантові проекти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
- досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур;
- веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.
Конкурс не передбачає надання грантів політичним партіям, релігійним громадам, органам державної влади та пов’язаним із ними громадським організаціям.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням або за тел: +38 044 278-63-42, Михайличенко Констянтин, менеджер грантів та контрактів.
Проект USAID ARDS оголошує конкурс грантів
До уваги малих і середніх агропідприємств, що працюють у секторах овочів і фруктів! Проект USAID ARDS оголошує конкурс грантів на співфінансування діяльності з впровадження сучасних або модернізації існуючих потужностей із переробки свіжих ягід та овочів.
Зокрема, будуть надані:
а) Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки ОВОЧІВ у Херсонській, Одеській, Миколаївській або Запорізькій області
б) Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки ЯГІД у Київській, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Тернопільській або Львівській області;
Останній термін подання заявок на цей конкурс: 12 березня 2018 року.
Проект ARDS проведе семінар з питань підготовки заявок орієнтовно5 березня 2018 року.
Докладніша інформація про конкурс, умови надання співфінансування, вимоги до заявників, консультації з підготовки заявки тощо дивіться за посиланням: https://www.prostir.ua/….
Гранти фермерам до 3 млн грн. Куди й кому звертатися
В Україні запустили американський проект з підтримки аграрного розвитку. Планується виділити понад $20 мільйонів безкоштовних грантів до 2020-го року.
Суницю, малину та інші літні ягоди в Україні вирощують аж до морозів. Проте, аби вийти на зовнішні ринки необхідні комплекси по зберіганню, сортуванню й реалізації ягід, на які у аграріїв немає коштів.
Вартість таких комплексів оцінюються в мільйони гривень. А невеликому бізнесу кредити непосильні.
Дивіться: Як заробити в Україні мільйон за сезон та що вирощувати
Допомогти зі стратегіями й відбором проектів обіцяють українські фінустанови. Зокрема Банк Кредит Дніпро, з яким Агентство США підписало меморандум про співпрацю.
– Ми прагнемо допомогти малим та середнім фермерським господарствам стати конкурентоздатними на вітчизняному та закордонних ринках шляхом доступних фінансових рішень. І ми надзвичайно раді, що знайшли однодумця в особі банку Кредит Дніпро, – каже керівник проекту USAID Патрік Рейдер.
У Банку пояснюють: скористатися грантами зможуть усі малі та середні фермери, які займаються виробництвом овочів, фруктів і ягід, а також молочної продукції. Головне – мати чітке бачення розвитку своєї справи.
Лише протягом цього року проект планує надати 25 грантів на суму майже 30 мільйонів гривень. В одні руки даватимуть від 650 тисяч гривень до 3 мільйонів. Тож охочих спробувати вивести свій бізнес на новий рівень чекають із заявками в банку Кредит Дніпро.
Заявки приймаються від малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, меду, Заявки приймаються з даного моменту і до 27 грудня 2017 року.
Ознайомитися детальніше з умовами участі у проекті можна на сайті міжнародного проекту USAID.
Актуальні грантові проекти (програми)