11 жовтня 2017 року за ініціативи Валерія Салтикова, голови  Каховської районної державної адміністрації, депутата Каховської районної ради, делегата  Госпітальної ради від Каховського району відбулося перше засідання Госпітальної ради Таврійського госпітального округу Херсонської області.

Перед початком розгляду питань порядку денного до присутніх звернувся директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Віктор Короленко. Відповідно постанови КМУ в Херсонській області створено 4 госпітальні округи: Херсонський, Бериславський, Генічеський та Таврійський. Сьогодні, одним з перших проводить своє засідання по створенню Госпітальної ради Таврійський округ. При успішному розвитку подій, а саме, обранні голови Ради, заступника, секретаря, створенні робочої групи з питань розроблення Регламенту та робочої групи з питань розроблення Плану розвитку Госпітальної ради, буде завершено процедура утворення Госпітальної ради Таврійського госпітального округу Херсонської області, що дасть можливість, в свою чергу, відкрити фінансування округу.

Згодом керівник департаменту  детально зупинився на питаннях діяльності ради, супроводжуючи свій виступ слайдами. Серед  висвітлених питань: мета створення, умови діяльності, склад, повноваження, примірний план розвитку  госпітальної ради. Крім того, до уваги присутніх була доведена інформація щодо основних завдань, що покладаються на госпітальний округ, мережа закладів, характеристика Таврійського госпітального округу, його учасники, рейтингові вимоги до лікарень, укомплектованість лікарів, кадрове забезпечення, кількість ліжок тощо.

Присутніх цікавили питання щодо джерел  фінансування округу, перерозподілу районів до утворених округів.

Далі слово взяв Валерій Салтиков, який повідомив, що  Госпітальна рада утворюється за ініціативою обласної адміністрації або одного з учасників госпітального округу. На виконання доручення заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації ініційоване проведення першого засідання Госпітальної ради Таврійського госпітального округу Херсонської області. Членами Госпітальної ради є представники міст обласного значення, районів, ОТГ, делеговані для роботи у складі Госпітальної ради рішенням відповідних місцевих рад. Головуючий засідання запропонував  затвердити склад Госпітальної ради Таврійського госпітального округу Херсонської області відповідно до рішень про делегування членів до її складу учасників госпітального округу згідно списку.

Також , було обрано головою ради з числа її членів Тетяну Тертичну, голову Каховської районної ради, заступника та секретаря ради  за письмовим подання обраного голови Бериславського Володимира, голову Чаплинської районної ради та Сергія Карпеченка, голову Горностаївської районної ради відповідно. Крім того, присутніми членами ради були створені робочі групи з питань розроблення Регламенту, Положення Госпітальної ради та розроблення Плану її розвитку .  Головою першої робочої групи обрано Федченка Володимира, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Каховської міської ради, іншої – Геннадія Гомона, головного лікаря КЗ «Нижньосірогозька центральна районна лікарня», депутата Херсонської обласної ради VII скликання.

У обговоренні питань порядку денного, голосуванні та наданні кандидатур до складу комісій не брали участь члени госпітальної ради від м.Нова Каховка.

Після розгляду питань порядку денного презентацію Каховської центральної районної лікарні   присутнім представила заступник її головного лікаря Олена Мазур.

Жовтень 2017
    « Вер