Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-05-30.

 

З метою реалізації в районі завдань та доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини, 03 вересня 2013 року в районному будинку культури ім. Фрунзе відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.

Святкове дійство відкрив голова районної державної адміністрації В.Сторчак, який щиро привітав підприємців з професійним святом, та зазначив, що в Каховському районі працює 1 574 суб’єкта підприємницької діяльності, а взагалі у сфері малого та середнього бізнесу зайнято біля 12,5 тис. робочих місць.

 

Також, він наголосив на тому, що одним з головних напрямків політики Президента України В.Ф.Януковича є створення сприятливих умов щодо динамічного розвитку підприємництва на базі рівноправного партнерства влади, бізнесу та громадянського суспільства. В підтвердження цьому, Володимир Петрович зазначив, що Кабінет Міністрів України 28 серпня 2013 р. на своєму засіданні схвалив проект розпорядження “Про схвалення концепції загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 рр.”

Завдяки відповідальності та напруженій праці підприємців району, високоякісні товари та послуги користуються попитом на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Володимир Петрович зазначив, що робота підприємців Каховського району сприяє економічному та соціальному розвитку не тільки нашого району, а й Херсонської області в цілому. Завдяки доброчинству спонсорів з числа підприємців в школах району проведена часткова заміна вікон і дверей, здійснені ремонти ФАПів, сільських клубів та будинків культури, вирішено багато соціальних питань, що сприяє підвищенню рівня життя мешканців району.

На завершення керівник  району побажав всім присутнім плідної та результативної роботи, успіхів у всіх починаннях, вагомих досягнень у розвитку власної справи, та наголосив на тому що підприємницька діяльність є одним з найпотужніших факторів економічного розвитку, відтак сьогодні – приємна нагода відзначити тих, хто, всупереч викликам світової кризи, продовжує розвивати економіку району.

Так, за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємництва району Почесними грамотами голови районної державної нагороджено директора приватного сільськогосподарського підприємства «Ант-Агро» Алексаняна Г.Х., голову фермерського господарства «Алтанал» Червоного О.В., власника приватного підприємства «Науково дослідна селекційна станція НАСКО» Мужилка  В.В.

Грамотами управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації нагороджено керівника приватного підприємства «Фаворит – ІІІ» Табунщика А.М., керівника СБК “Світанок” Білу Л.К., керівника ДП “Югагрофорс” Купенка В.В., голову фермерського господарства «Труд» Петренка А.В.

Про тісну співпрацю з підприємцями району у своїх виступах наголосили начальник Каховської ОДПІ Кравченко П.Г., начальник управління Пенсійного Фонду України в м.Каховка та Каховському районі Палига Н.П., директор Каховського міськрайонного центру зайнятості Радченко О.В.

 

Від імені підприємців району виступив Ващенко С.І., голова районної ради підприємців.

 

До привітань долучився і начальник управління Головного Каховського магістрального каналу, депутат обласної ради Ващенко Ю.І.