28 вересня 2013 року вже четвертий рік поспіль на Каховській землі відбувся районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж», організований відділами культури та освіти районної державної адміністрації.

У фестивалі прийняло участь понад 300 учасників, серед них гості з Горностаївського районного будинку культури, Веселівського сільського будинку культури Бериславського району, міста Херсон.

Учасників фестивалю привітав голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. який урочисто відкрив святковий захід. Разом із Володимиром Петровичем на дитячий концерт завітав голова Каховської районної ради Крупін М.П. та заступник голови районної державної адміністрації Вакулич О.Л.

У фойє РБК ім.Фрунзе розгорнулася виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового та художнього мистецтв майстрів Каховщини.  Концертна програма фестивалю та виступ молодих виконавців відбулися у глядацькій залі Будинку культури. Свою майстерність всім присутнім дарували кращі колективи художньої творчості району народні вокальні ансамблі,  солісти, хореографічні колективи та гості фестивалю.

Родзинкою фестивалю стали виступи молодих виконавців естрадної пісні: Катерини Богачук ( Дудчинський СБК), Наталії Козолій (Семенівський СБК), Наталії Василашко (Малокаховський СБК), Анни Понич (Тавричанський СБК) та Вікторії Павлюк (Ч-Перекопський СБК).

Кожен творчий колектив, майстри декоративно-ужиткового мистецтва та  окремі виконавці IV фестивалю народної творчості «Каховський вернісаж» були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ