28 вересня 2013 року вже четвертий рік поспіль на Каховській землі відбувся районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж», організований відділами культури та освіти районної державної адміністрації.

У фестивалі прийняло участь понад 300 учасників, серед них гості з Горностаївського районного будинку культури, Веселівського сільського будинку культури Бериславського району, міста Херсон.

Учасників фестивалю привітав голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. який урочисто відкрив святковий захід. Разом із Володимиром Петровичем на дитячий концерт завітав голова Каховської районної ради Крупін М.П. та заступник голови районної державної адміністрації Вакулич О.Л.

У фойє РБК ім.Фрунзе розгорнулася виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового та художнього мистецтв майстрів Каховщини.  Концертна програма фестивалю та виступ молодих виконавців відбулися у глядацькій залі Будинку культури. Свою майстерність всім присутнім дарували кращі колективи художньої творчості району народні вокальні ансамблі,  солісти, хореографічні колективи та гості фестивалю.

Родзинкою фестивалю стали виступи молодих виконавців естрадної пісні: Катерини Богачук ( Дудчинський СБК), Наталії Козолій (Семенівський СБК), Наталії Василашко (Малокаховський СБК), Анни Понич (Тавричанський СБК) та Вікторії Павлюк (Ч-Перекопський СБК).

Кожен творчий колектив, майстри декоративно-ужиткового мистецтва та  окремі виконавці IV фестивалю народної творчості «Каховський вернісаж» були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра