Голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак провів особистий прийом громадян. Розглядалися питання, щодо надання дозволу на торгівлю продуктовими товарами, якості надання медичних послуг Каховською ЦРЛ, виплати матеріальної допомоги на придбання ліків. До керівника району звернулося п’ять його мешканців. Голова районної державної адміністрації дав розпорядження  на  кожне звернення – оформити доручення відповідним структурним підрозділам районної державної адміністрації та надав пояснення  заявникам.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер