Голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак провів особистий прийом громадян. Розглядалися питання, щодо надання дозволу на торгівлю продуктовими товарами, якості надання медичних послуг Каховською ЦРЛ, виплати матеріальної допомоги на придбання ліків. До керівника району звернулося п’ять його мешканців. Голова районної державної адміністрації дав розпорядження  на  кожне звернення – оформити доручення відповідним структурним підрозділам районної державної адміністрації та надав пояснення  заявникам.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис