Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. Відповідно до затвердженого графіку  06 грудня 2018 року в райдержадміністрації відбувся черговий особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Валерієм Салтиковим. Відтак, з особистими  проблемами вирішення яких потребує підтримки з боку представників влади на прийомі у керівника побувало 2 мешканця району. Вирішенню потребували питання що стосувалися працевлаштування та сімейної політики щодо опікунства малолітньої дитини. Для детального вивичення проблем на зустрічі були присутні начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Аннаа Нечпал та начальник служби у справаа дітей райдержадміністрації Наталія Нелюбіна, які надали кваліфіковані роз’яснення на порушені запитання. За результатами особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації . По кожному зверненню визначено термін їх виконання. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ