28 березня у кіноконцертній залі «Ювілейний» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв презентував громадськості свій публічний звіт щодо роботи керівництва ОДА у 2016 році.

Делегація від Каховського району у складі  громадських активістів, представників громадської ради при райдержадміністрації, учасників АТО, керівників місцевих громад, працівників гуманітарної сфери та райдержадміністрації взяла участь у публічному звіті керівника області.

Очільник області проінформував громадськість щодо роботи у галузі економіки, залучення інвестицій на територію Херсонщини, розвитку промисловості, агропромислового комплексу, а саме: системи зрошення, яка є одним із стратегічних напрямків в діяльності обласної державної адміністрації, туризму, соціальної сфери, медицини, освіти, духовності, культури й спорту. Також значну увагу очільник Херсонщини приділив реалізації реформи децентралізації та заходів з безпеки області, в тому числі і інформаційної.

Окрім загального підбиття підсумків роботи керівництва обласної державної адміністрації у 2016 році, голова ОДА звернув увагу на досягнення, реалізовані у районах Херсонщини, адже це дуже важливо з огляду на реалізацію державних реформ в області, яка на сьогодні є стратегічно важливою для всієї держави.

У своєму публічному звіті голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв охарактеризував потенціал області, як інвестиційно привабливий та зупинився на основних перспективних напрямках роботи обласної державної адміністрації у поточному році, на тих заходах, які планується реалізувати в галузях агропромислового комплексу, промислового розвитку, альтернативної енергетики, розвитку внутрішньої інфраструктури.

Виступ очільника області супроводжувався слайдами, динамічними відеороликами, а також виступом двох народних депутатів  від БПП- Сергія Хланя та Олександра Співаковського, яких доповідач також рахує членом єдиної команди. Про перспективи розвиток науки, інновацій та освіти, проблеми розвитку людського капіталу наголосив  О.Співаковський, про розвиток аграрного сектору, збільшення зрошувальних земель, залучення коштів на розвиток регіону- С.Хлань.У ході публічного звіту керівника області про діяльність Центру допомоги учасникам АТО розповіла його керівник Возаловська Наталія, зазначивши, що всі волонтери обласного та районних центрів працюють на громадських засадах та проводять величезну роботу з підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей, військовослужбовців, які знаходяться, як в зоні проведення АТО, так і на території області.

На останок виступу, подякувавши за спільну командну роботу, Андрій Гордєєв запропонував всім присутнім взяти саджанець дерева, як своєрідний символ розквіту та  посадити дерево, цим самим стати учасником акції  «Посади дерево миру».

«Щоб ваші справи як і ця рослина, розквітнули та принесли гарні плоди. Хай надалі буде плідною наша спільна праця, і кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги!  Слава Україні! Слава Херсонщині! Слава нашим працьовитим та небайдужим землякам!», – наголосив Андрій Гордєєв резюмуючи свій звіт та запросив актив області на  посадку дерев.

Так, під час акції голови райдержадміністрацій та міст області висадили у парку понад 70 дерев. Голова Каховської районної державної адміністрації Валерій Салтиков не залишився осторонь і посадив своє дерево, яке стане символом спільної співпраці всіх гілок влади та розквіту рідної Каховщини.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ