17 вересня 2013 року у приміщенні Каховської пожежно-рятувальної частини № 13 відзначали своє професійне свято – День рятівника України, представники аварійно-рятувальних служб району. На урочисту частину святкування завітав голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П.

Володимир Петрович висловив щиру подяку учасників заходу за самовідвагу, готовність до ризику в будь-яку хвилину життя, а також побажав представникам мужньої професії  міцного здоров’я, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Наприкінці виступу голова райдержадміністрації Сторчак В.П. під бурхливі овації нагородив Почесними грамотами та вручив подарунки кращим працівникам нашої громадської безпеки.

До привітальних слів приєдналися начальник Каховського РВ УМВС Солодкий В.К. та депутат районної ради Приходько О.П.

Гостям та учасникам урочистого зібрання дарував творчі вітання  колектив Каховського професійного ліцею сфери послуг.

Керівник Каховської пожежно-рятувальної частини №13 Берещенко І.М. провів для присутніх невелику екскурсію, де всі бажаючи мали змогу ознайомитись з останніми досягненнями працівників рятувальної служби, перевірити власноруч нове обладнання та устаткування, а також побачити нові пожежні машини, які незабаром будуть запущені в експлуатацію. Одна з них буде обслуговувати село Чорнянка та населені пункти Кам’янської   та Новокам’янської сільської ради, що дасть можливість рятівникам вчасно прибути на місце виклику та зменшити   навантаження на Каховську пожежно-рятувальну частину № 13. Крім того, відділення пожежної безпеки з машинами будуть створені на території Розо-Люксембурзької та Червоноперекопської сільських  рад.

iGov.org.ua
Квітень 2021
« Бер
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-04-15.