Аграрії, котрі раніше одержали чималі банківські кредити на закупівлю техніки та інші господарські потреби, мають змогу компенсувати відсоткову ставку.

Щорічне надання адресної підтримки відбувається прозоро і на конкурсній основі при Департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. До складу обласної профільної комісії входить і херсонський державний аудитор.

На Херсонщині допомога – передусім фермерським господарствам. У першу чергу тим, які своєчасно надали відповідні документи на розгляд у рамках державної програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів». Проте окремі позичальники, котрі оформили кредитні угоди ще у березні-квітні, не поспішаючи, надали комісії документи на отримання фінансової підтримки лише у жовтні.

Із загальної суми нарахованої компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами, що підлягає відшкодуванню за рахунок держави, потребу в коштах задоволено лише 43 відсотка. Проте фактична потреба у компенсаційних виплатах для господарств і товариств, які подали заявки на участь у конкурсі, становить понад 1,6 млн грн.

У зв’язку з цим комісією прийнято рішення направити запит до Мінагрополітики про виділення додаткових коштів на адресну фінансову підтримку херсонським аграріям.

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ