24 травня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Вакулич відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації з наступних питань:

– про ускладнення епізоотичної ситуація щодо лейкозу великої рогатої худоби в Каховському районі;

– про затвердження Плану організаційно-господарських, ветеринарно-санітарних і спеціальних заходів з ліквідації лейкозу ВРХ в особистих селянських господарствах с. Чорнянка Каховського району.

Лейкоз ВРХ це інфекційне захворювання тварин з подальшим розвитком пухлинного процесу кровотворної системи. Основним заходом ліквідації джерела інфекційного лейкозу ВРХ – є забій тварини та здача м’яса на переробку. Лейкоз ВРХ не підлягає лікуванню, вакцин не існує.

В Каховському районі ускладнилась епізоотична ситуація щодо лейкозу великої рогатої худоби.  За результатами планових профілактичних серологічних досліджень методом реакції імунодифузії від 62 корів з приватного сектору виявлено 15 голів РІД-позитивних корів в 15 особистих селянських господарствах с. Чорнянка. При цьому в селі залишаються необстеженими близько 40 голів великої рогатої худоби.

Комісією прийняті рішення:

–  оголосити територію с. Чорнянка неблагополучним населеним пунктом по лейкозу великої рогатої худоби та ввести карантинні обмеження в особистих селянських господарствах (за списком);

– оголосити неблагополучними по лейкозу великої рогатої худоби в особистих селянськіихгосподарствах с. Цукури Кам’янської сільської ради Каховського району  (за списком);

– затвердити План організаційно-господарських, ветеринарно-санітарних і спеціальних заходів з ліквідації лейкозу в особистих селянських господарствах

с. Чорнянка Каховського району;

– передбачити в бюджетах сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад Каховського району кошти на проведення протиепізоотичних заходів.

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ