На виконання ініціативи голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка в рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» з 5 липня на Херсонщині проходить фестиваль дитячої творчості «Таврійська хвиля».

10 серпня 2013 року у районному будинку культури ім. Фрунзе відбувся  другий відбірковий тур фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля» за участю 11-ти районів, а саме Каховського, Скадовського, Новотроїцького, Великолепетиського, Великоолександрівського,  Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського,  Каланчацького, Нижньосірогозького, Нововоронцовського.

Відкрив святковий захід голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. з урочистою промовою, в якій подякував за організацію свята голові обласної державної адміністрації М. Костяку, що проходить у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В. Януковича «Діти – майбутнє України» та наголосив, що дуже радий зустріти в Каховському районі талановитих дітей і побажав учасникам фестивалю успіхів у конкурсі.

У святковій глядацькій залі були представлені  45 номерів дитячих творчих колективів, ансамблів, груп, виконавців та солістів віком від 5 до 18 років,  у яких взяли участь більше 400 дітей.

За підтримки депутата Каховської районної ради, директора ДПДГ “Каховське” Репілевського Е.В. усі учасники фестивалю отримали  солодкі подарунки

Почесними гостями  фестивалю були заступник голови обласної державної адміністрації Пономаренко Г.О. та начальник управління культури  обласної державної адміністрації Корольова І.В. Серед журі були такі  заслужені діячі мистецтв України, як генеральний директор, художній керівник ХОАМДТ ім. Куліша Книга О.А., народний артист України, завідувач кафедри Херсонського училища культури та член національної спілки хореографів України Кізяков В.М.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ