За роки незалежності понад 35 тисяч громадян України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях з підтримання миру у різних регіонах планети. Участь у міжнародних миротворчих операціях сприяє подальшому піднесенню міжнародного авторитету України як активного учасника миротворчих місій Організації Об’єднаних Націй.

Низький уклін вам за вашу благородну справу і на знак нашої поваги та вдячності прийміть від нас щирі побажання здоров’я та довголіття, хай вам щастить!

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис