За роки незалежності понад 35 тисяч громадян України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях з підтримання миру у різних регіонах планети. Участь у міжнародних миротворчих операціях сприяє подальшому піднесенню міжнародного авторитету України як активного учасника миротворчих місій Організації Об’єднаних Націй.

Низький уклін вам за вашу благородну справу і на знак нашої поваги та вдячності прийміть від нас щирі побажання здоров’я та довголіття, хай вам щастить!

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер