Починаючи з 2003 року Європейською комісією проводиться Європейський молодіжний тиждень, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах і надає молодим людям популярну та захоплюючу можливість долучитися до політики ЄС, обмінюючись думками та дізнавшись про можливості, які їм надають європейські програми.

У 2019 році Європейська Комісія у співпраці з Європейським Парламентом у період з 29 квітня по 5 травня 2019 року організовує Європейський молодіжний тиждень на тему “Демократія та я”.
Також, 5 травня, Рада Європи, яка визначає значимість демократичних засад на місцевому та регіональному рівнях, святкуватиме 70 річницю з дня створення організації.

З цією метою, Міністерство молоді та спорту ініціює у період з 29 квітня по 13 травня проведення низки заходів для молоді в усіх регіонах України, зокрема, проведення у мережі Інтернет флешмобу на тему “Демократія і я”.
Як можна долучитися?
Крок 1: створи короткий відеоролік за участі представників молоді, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, установ, що працюють з молоддю, зокрема, молодіжних центрів, зірок спорту та шоу-бізнесу, лідерів думок, інших зацікавлених осіб, запитавши питання про демократію.
Наприклад:
Що для Вас демократія?
Яка участь молоді у процесах демократії?
Україна-2030. Якою Ви її уявляєте? Що молодь може зробити для цього?

Крок 2: застосуй хештеги #ДемократіЯ #EYW #70youthCoE;

Крок 3: розмісти відеоролик у мережі Інтернет, зокрема, Facebook/Instagram/YouTube.

Деталі про EYW: https://europa.eu/youth/week_en

Давайте разом поговоримо про демократію!🧐

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.